Opinie klientów

Moja najlepsza wizytówka

Opinie klientów to najważniejsze świadectwo mojej pracy. Jestem dumna, że mogę podzielić się z Tobą doświadczeniem osób, które zdecydowały się mi zaufać – praca nad tekstem wymaga bowiem zaufania. W końcu jest to ingerencja, mniejsza lub większa, w coś, co jest dziełem, a często marzeniem drugiej osoby – czymś bardzo osobistym.

Co mówią moi klienci?

Klienci to najlepsi ambasadorzy. Na tej stronie znajdziesz ich szczere opinie, które świadczą o moim zaangażowaniu, profesjonalizmie i zdolności do komunikacji. Każda opinia to kawałek historii: współpracy, ale i spełnienia marzeń autorów.

Dziękuję za zaufanie

Serdecznie dziękuję każdemu klientowi, który mi zaufał i powierzył swój projekt. Dla mnie to były nie tylko zlecenia, ale również szanse na nawiązanie relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu, na poznanie ciekawych projektów i wzbogacenie wiedzy na zupełnie nowe tematy.

Pisownia oryginalna:

Monika:

Na panią Agnieszkę trafiłam całkowicie przypadkiem. Najpierw przypadkiem wpadła mi w oczy akcja parowania korektorów z twórcami organizowana przez Ewę Popielarz i postanowiłam wziąć w niej udział po prostu z czystej ciekawości. Potem przypadkiem zostałam sparowana z panią Agnieszką – i tak zaczęła się nasza współpraca. Dla mnie była to pierwsza styczność z korektą i nie miałam żadnych oczekiwań. Okazało się, że pani Agnieszka nie tylko szybko i sprawnie dokonała korekty, ale również służyła pomocą w wyjaśnianiu wszystkich moich wątpliwości, dzięki czemu praca nad tekstem była płynna i przyjemna. Bez wahania mogę polecić panią Agnieszkę – właściwie już ją poleciłam grupce piszących znajomych. – Monika Skowron


Magdalena:

Poznałam Agnieszkę, poprzez akcję „Parowanie korektorów z twórcami”. Wysłałam zgłoszenie z ciekawości i było to dobre posunięcie. Dzięki świeżemu spojrzeniu Agnieszka wyłapała niejasności i błędy, których ja już nie zauważałam. Jestem pełna podziwu, w jaki sposób uporządkowała i skorygowała tekst. Dokładność i wnikliwość, Agi profesjonalizm, przeszło moje najśmielsze oczekiwania, gdyż włączając się w akcję, nie wiedziałam, czego mam się spodziewać. A współpraca z Agą, to sama przyjemność i na pewno skorzystam jeszcze z jej doświadczenia. – Magdalena Bobowicz


Kamila:

Praca z Agnieszką to czysta przyjemność. Decydując się na korektę i zredagowanie tekstu, obawiałam się kilku rzeczy. Bałam się, że redaktor/ka będzie przedłużać swoją pracę w nieskończoność. W przypadku Agnieszki pierwsze uwagi dostałam już po kilku godzinach! Pozostała część pracy również została wykonana w ekspresowym tempie. Początkowo myślałam tylko o samej korekcie, jednak po otrzymaniu pierwszych uwag, byłam pewna, że będę chciała poprosić także o zredagowanie tekstu. Prawda jest taka, że swoich błędów często nie zauważamy. Świeże spojrzenie może bardzo pomóc. Jeżeli zastanawiacie się, czy wybrać opcję korekty, czy połączyć korektę z redakcją, z czystym sumieniem polecam tę drugą opcję. Jest warta każdej wydanej złotówki. Dzięki temu wasz e-book, tekst na stronę internetową, czy opis produktu będzie przygotowany w profesjonalny sposób, a to z kolei może sprawić, że Wasz klient chętnie do Was wróci, a także poleci Was swoim znajomym. – Kamila Galewska


Agnieszka:

Bardzo długo zastanawiałam się czy skorzystać z usług korektorki przy tworzeniu ebooka “Odczaruj reklamę na Facebooku”. W żadnym calu nie żałuję nawiązanej współpracy z Agą. Powiem więcej: jestem teraz pewna, że skorzystam ponownie z jej usług przy kolejnych projektach. Komunikacja z Agą była na bardzo wysokim poziomie, a nasza współpraca przebiegała bardzo sprawnie i efektywnie. Szybko uzyskałyśmy efekt końcowy zadowalający Agę w roli korektorki i mnie jako twórcę. Zdecydowanie polecam skorzystać z usług Agi.” – Agnieszka Herman (@ninja_wirtualnej_asysty)


Jędrzej:

Chciałbym Pani bardzo podziękować raz jeszcze za pomoc i wykonana przez Panią pracę. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że będę Panią polecać innym potrzebującym studentom. Moja praca została poprawiona w sposób wręcz perfekcyjny, w bardzo krótkim czasie. Warto podkreślić, że poprawek było bardzo wiele, a zostały one naniesione bardzo krótkim czasie nie tracąc przy tym na jakości pracy. Doceniam również Pani zaangażowanie w całą sytuacje. To dla mnie bardzo wiele znaczy, a więc za to również dziękuje. Jest Pani profesjonalistką w każdym calu, w dodatku kontakt z Panią był praktycznie o każdej porze co warto szczególnie wyróżnić i docenić. Dodatkowo pragnę zaznaczyć, że oprócz profesjonalizmu cechuję Panią szczerość i jest Pani wyjątkowo sympatyczną osobą! Raz jeszcze dziękuje za pomoc! – Jędrzej D.