Transkrypcja tekstu – popraw automatyczne aplikacje

Jeśli tworzysz podcasty i chcesz dotrzeć do większej liczby odbiorców postaraj się, aby to, co mówisz, było widoczne.

Po co robi się transkrypcję tekstu?

Wiesz, że jest wiele osób, które z różnych przyczyn wolą lub muszą czytać zamiast słuchać? Sama do takich osób należę – nie zawsze mam na to warunki. Wielokrotnie trafiałam na ciekawy podcast, zaczęłam go słuchać, no ale cóż, nie dokończyłam. Żałowałam, że nie ma przynajmniej podpisów pod nagraniem, nie wspominając o zapisie PDF.

Poza korektą tekstu mogę zaoferować Ci pomoc w stworzeniu transkrypcji – podpisu do wywiadu, szkolenia, podcastu, webinaru. Chcesz, aby odbiorca zachował sobie na przyszłość to, nad czym pracowałaś/eś? Udostępnij mu wersję PDF.

Pamiętaj też o osobach, które nie są w stanie usłyszeć tego, o czym mówisz. One również chętnie zapoznałyby się z tym, co stworzyłaś/eś.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, napisz. Koszt transkrypcji podałam w cenniku.

Co otrzymasz dodatkowo?

Pamiętaj, że u mnie otrzymasz kompleksową usługę: nie tylko podpisy do filmu/nagrania/wywiadu, PDF z webinaru/podcastu/szkolenia, ale dodatkowo korektę i redakcję tego tekstu.

I zauważ, że wszelkie dostępne obecnie aplikacje automatycznie tworzące podpisy do nagrań nie są niestety idealne. Chcesz, abyś był odbierany/na profesjonalnie? Zleć transkrypcję lub jej korektę komuś, kto zna język polski lepiej niż AI.

Zapraszam!