Portfolio

Moje dotychczasowe najciekawsze publikacje:

Amalfi poradnik
Twoje dziecko może bawić się samo
Madeira poradnik
Równowaga życie praca
Portugal trip
Dlaczego nie możesz schudnąć
Odczaruj reklamę na FB
Zrób sobie koszyk na szydełku
Gozo i Comino
Na słodko w insulinooporności
Mój gapownik

Zdjęcia powyżej to tylko część przykładów tekstów, którymi się zajmowałam. Jeśli nie będziesz chciał/chciała, aby Twoja praca się tu znalazła – masz do tego prawo. Czasem poprawiane teksty są bardziej osobiste lub po prostu autorzy nie chcą ich ujawniać w internecie.

Rodzaj tekstów, jakimi się zajmowałam:

1. Teksty beletrystyczne

Była to zarówno redakcja, jak i korekta tekstów, także korekta po składzie (PDF).

2. Poradniki

Dotyczyły one rozwoju osobistego, nauki języków obcych, marketingu czy też taniego podróżowania.

3. E-booki podróżnicze

Takie e-booki to obecnie popularne i bardzo wygodne rozwiązanie: nie musisz samodzielnie szukać potrzebnych informacji, np. opinii na temat restauracji. Znajdziesz w nich ciekawe miejsca, ekonomiczne sposoby podróżowania czy pamiątki, które warto kupić.

4. Teksty prawne

Jeśli męczą Cię te wszystkie paragrafy, ale jednak zależy Ci, aby tekst był poprawnie napisany – napisz, pomogę.

5. Teksty w języku angielskim

Były to teksty już przetłumaczone. Jednakże tłumaczenie to jedno, a poprawny i jednolity zapis np. jednostek miar to druga, równie ważna sprawa. Pamiętaj, że nawet AI może się mylić i nie odczytać poprawnie kontekstu danego wyrażenia. Tłumaczenie będzie poprawne, ale zupełnie niepasujące do całości tekstu.

6. Prace dyplomowe

Zajmowałam się pracami magisterskimi i habilitacyjnymi, również w języku angielskim.

7. Prezentacje

Chyba każdemu zdarzyło się uczestniczyć w szkoleniu czy też spotkaniu służbowym, na którym w prezentacji znalazła się literówka, a nawet błąd ortograficzny. Czy osoba prezentująca taki materiał nie jest odbierana mniej profesjonalnie? Korekta prezentacji to także poprawa formatowania całości tekstu tak, aby był on czytelny i przyjemny w odbiorze.

Referencje

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak inni oceniali moją pracę, wejdź w zakładkę opinie klientów i poczytaj o współpracy ze mną.

Skontaktuj się ze mną

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub masz pytania dotyczące korekty tekstu, serdecznie zapraszam do kontaktu. Jestem gotowa podjąć się nowych wyzwań i wciąż poszerzać moje portfolio o nowe projekty.

Dołącz do grona zadowolonych klientów!