O mnie

Kim jestem?

Mam na imię Agnieszka. Zajmuję się korektą i redakcją tekstów, a także transkrypcją. Jest to coś, co sprawia mi niezmienną przyjemność: czytam teksty, których nikt wcześniej nie widział, dowiadując się nowych rzeczy i niejednokrotnie ucząc czegoś nowego.

Lubię pracować z różnymi tekstami: przewodnikami, poradnikami, beletrystyką, ale i pracami dyplomowymi. Każdy rodzaj tekstu ma swoją specyfikę, swoje wymagania – a ja lubię różnorodność.

Przekonaj się, że warto ze mną współpracować. Sprawdź, że szanuję Ciebie i Twój czas. Jeśli umówimy się na konkretny termin, to tego terminu dotrzymam. Potrzebujesz jedynie niewielkiej ingerencji w swój tekst? Nie ma problemu – zajmę się najważniejszymi błędami. Zawsze będziesz mieć kontrolę nad tym, co zrobiłam, ponieważ zmiany będą zaznaczone w tekście.

Chcesz coś opublikować? Skontaktuj się ze mną, a sprawię, że pozbędziesz się wszelkich literówek, niespójności w tekście, braku logiki, płynności. A może dopiero myślisz o wydaniu swojego e-booka czy też nie wiesz, jak poradzisz sobie z tworzeniem newslettera, bloga czy wpisów w SM? Napisz do mnie. Razem wymyślimy, jak usprawnić pisanie. Kończysz studia i potrzebujesz pewności, że praca licencjacka czy magisterska nie zawiera już żadnych błędów stylistycznych, ortograficznych itp.? Jesteś w dobrym miejscu. Chętnie pomogę Ci też przy tworzeniu prezentacji – to niezbyt przyjemne uczucie zauważyć błąd, stojąc przed słuchaczami…

Po korekcie Twój tekst będzie bardziej profesjonalny. Sprawdzę go pod kątem poprawności lingwistycznej czy interpunkcyjnej. Opracuję tak, że będzie przyjemny do czytania. Pomogę Ci przekazać to, co Ty masz zamiar przekazać innym. Zajmę się udoskonaleniem Twojej pracy.

Pamiętaj, że lepszy tekst to więcej odbiorców i lepsza sprzedaż. Samej zdarzyło mi się kilka razy kupić szkolenie pełne błędów. Niestety, pomimo wartości merytorycznych, żal mi było wydanych pieniędzy.

Jak wygląda praca ze mną przeczytasz w sekcji Zasady współpracy.

Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci, mam supermęża, dwa koty i psa. Lubię podróże i marzę o życiu w cieplejszym klimacie.

Jeśli masz pytania, zapraszam do kontaktu.